Solar TURK | Hakkımızda
401
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-401,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-solarturk,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Hakkımızda

Firmamız ve Projelerimiz Hakkında

Misyonumuz

Solar TÜRK Yenilenebilir Enerji Tesisleri Kurulum & Organizasyon (kısaca Solar TÜRK);

  • Ülkemiz toprakları üzerinde solar enerji sektöründe faaliyet gösteren tüm firma ve kuruluşlara rakip değil çözüm ortağıdır.
  • Mevcut kurulu enerji tesislerinin satışına ve yaygınlaşmasına aracılık etmek istemektedir.
  • Yenilenebilir Enerji Sektöründe Geleceğine Yatırım Yapmak İsteyen Yatırımcılar için Her Bütçeye Uygun Yatırım Paketleri sunarak, Sektörün Gelişmesine Destek olmak ve yatırımcıların devlet alım garantisi kapsamında güvenilir yatırım yapmasını hedeflemektedir.

Danışmanlık Hizmetleri

Solar Enerji Sektöründe Şahıs ve Firmalara Danışmanlık Hizmeti İle Ülkemiz menfaatleri gereği, Enerji ihtiyaçları bakımından Ülkemizin Dışa Bağımlığından Kurtulmasına katkıda bulunmak istemektedir. Ülkemizin Doğal Konumun Getirdiği Avantajların ve Solar Enerjinin Faydalarının Bilincinde Olan Firmamız; “Yerli Enerji ve Sınırsız Enerji Kaynağı Güneş”

“Sonsuz Enerji’ye Yatırım Yapınız”

a
a

Konusunda Uzman Ekibimiz

Solar Enerji ve Mikro-HES Hidroelektrik Enerji Santral Projemiz , Uzman Ekiplerimiz ile Geleceğimizi Ortaklaşa Planlayabiliriz. Projelerimizin Hayata Geçmesi ile; Hem Sizin Geleceğinizi , Hem Ülkemizin Geleceğini Güçlendirelim. Yatırımlarımızı “Enerji Sektöründe Kazanca Dönüştürelim”

Kariyer Fırsatları

Tüm Yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve Kar Payı Ortaklarımız; Firmamızın ve Projelerinin Doğal ortaklarıdır.

Firmamız Bünyesinde, Ekip Lideri , Yönetici Lider ve Müdür Pozisyonlarına Hak Kazanabilirler.

Detaylı Bilgi İçin :

Sn. Saliha DURDU

(Mavi-HES  – Yönetim Kurulu Üyesi)

Mobil : 0505 472 56 67 

a