Solar TURK | Güneş Tarlaları
169
post-template-default,single,single-post,postid-169,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-solarturk,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Güneş Tarlaları

Güneş Tarlaları

Güneş enerjisi yenilenebilir enerji kaynaklarından biridir.  Güneşin sınırsız kaynağından elektrik enerjisi; fotovoltaik panel Sistemleri ile hem çevreye faydalı hem de sonsuz bir kaynaktan enerji üretmek…

Genel olarak enerji fosil oluşumlarından elde edilir ve  fosil oluşumu yüz yıllarca süre gerektirir, tüketimi ise dünya nufusu ve ihtiyaçlar göz önüne alındığı taktirde ; oluşum süresine göre  oldukça kısa bir sürede tükenmesi mümkün.  insanların bir yılda tükettiği enerjinin tamamını yaklaşık bir kaç saatte radyasyon olarak dünyaya gönderiyor.  Güneş enerjisi ile ; sokak lambaları, sinyalizasyon sistemleri, elektrikli arabalardan cep telefonu şarjlarına kadar bir çok alanda uygulanıyor.

Solar Enerji Tesislerinde ev ve işyeri çatı uygulamalrında üretilen elektrik enerjisi resmi gazete de yayınlandığı gibi 10 yıl devlet  garantisi  kapsamındadır. Bir çok panel üretici firması birebir parça değişimi olacak şekilde panellerine 10 yıl garanti vermektedir. Bizde bu sebeple 10 yıla kadar uzun vadeli bir kar payı ortaklığı kazanç modeli ile hizmetinizdeyiz.

Solar TÜRK Yenilenebilir Enerji Tesisleri ve Çözüm Ortakları ile bir çok büyük projeye imza atmaktadır. Resimde görüldüğü gibi; Ülkemizde ve Dünyanın bir çok yerinde Güneş Tarlası Elektrik Üretim Santralleri-tesisleri  Kurulmaktadır.

Solar Türk yenilenebilir Enerji Tesisleri Kurulum & Organizasyon, Her bütçeye uygun seçenekleri ile geleceğin yatırım fırsatını siz değerli ortaklarımıza ve yatırımcılara sunmaktadır. Tarafımızdan kurulan/kurulacak olan veya hisseleri alınan/alınacak olan Enerji Üretim Tesislerine Kar payı ortaklığınız ile bütçenize katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.